Niższe ceny energii dla rodzin

Karta Dużej Rodzinki zdobywa coraz to więcej zwolenników. Teraz nawet rodziny wielodzietne mogą liczyć na upusty ceny od sprzedawcy energii. Pierwsza z inicjatywą wyruszyła Energa, ale Enea, Axpo i inne firmy także planują dołączenie do programu.  

Karda Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny to ogólnopolski  wdrożony na szczeblu rządowym ale z sukcesem realizowany przez samorządy. Dzięki niemu rodziny mają minimum trójkę dzieci, mogą skorzystać ze zniżek w około tysiącu instytucjach oraz firmach, nie tylko związanych z sprzedażą energii.

Oferta Energa

Oferta nazwana przez sprzedawcę „Po Prostu Rodzina” Dedykowana jest dla nowy i starych klientów. Cena 1 kWh to według cennika 0,2850 zł brutto, a opłata handlowej, z której sprzedawcy niechętnie rezygnuj wynos a 4,99 zł miesięcznie. Ile można zaoszczędzić wybierając tą ofertę sprzedawcy? Jeśli cennik gwarantuje nam obniżkę ceny kWh o grosz, to przy zużyciu 5500 kWh rocznie, a tyle pobiera przeciętnie 5 osobowa rodzina, możemy liczyć na 55 złotych zysku. Warto przeanalizować obecny stan cen im większa będzie różnica tym bardziej warto się zastanowić nad zmianą. Zachęcam tez do skorzystania z kalkulatorów cen i porównywarek, może trafi się równie dobra oferta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *